نسخه ۱ ساغر برای مک و لینوکس آرچ و فدورا منتشر شد!

بالاخره پس از واقعه پیش‌آمده فرصت آن شد که بی‌حوصلگی را کنار بگذارم و سراغ وب و جواب دادن نظرات بیایم و همچنین نسخه مکینتاشی ساغر را آماده کنم.
کاربران مک دقت کنند که در این نسخه محل پیش‌فرض پایگاه‌داده به پوشه Resource داخلی بسته نرم‌افزار تغییر پیدا کرده است، البته اگر از نسخه بدون پایگاه‌داده استفاده کنید خواهید دید که ساغر از مسیر پیش‌فرض گذشته هم حمایت می‌کند و درنتیجه از کاربر برای محل پایگاه‌داده سوالی نخواهد کرد.
نسخه آرچ و فدورا مدتهاست توسط دوستان گرامی «فرود» و «وطن‌خواه» آماده شده است فقط بروزرسانی صفحه دریافت‌ها مانده بود که آن را با تاخیر فراوان انجام دادم.
همچنین دوست عزیز «نوید» بسته ۶۴ بیتی را برای ابونتو آماده کرده‌اند.

برای دریافت این نسخه‌ها به برگه «دریافت‌ها» مراجعه کنید.

یک فکر در “نسخه ۱ ساغر برای مک و لینوکس آرچ و فدورا منتشر شد!”

 1. بی صبرانه منتظر نسخه آندرویدی…

  رضی

  بنظر میاد دوستی نسخه اندروید را در دست تهیه دارد! و آقا یا خانم حسینی گفته‌اند:
  ———————————————————————————————-

  سلام
  انشاءالله بزودی نسخه اندروید آماده می شود(انشاءالله تا آخر هفته)
  دوستان می توانند از طریق نرم افزار رایگان بازار دانلود کنند

  ———————————————————————————————-

 2. با سلام و درود
  خداقوت! واقعن جای ساغر در اپ استور خالی است. چندتا نرم افزار ادبیات فارسی که است مشکلات زیادی دارند و با اینکه مجانی نیستند سازندگانشان کوشی برای رفع معایب نمیکنند! این را هم ناگفته نگذارم که خریدشان برای ساکنان ایران بسیار مشکل است. اگر بشود ساغر را برای آیفون طراحی کرد کار بزرگی است.
  همیشه سربلند باشید و پیروز.

  رضی

  درود،
  ممنون از لطف‌تون، من هم امیدوارم که بتونیم ساغر رو به روی تمام سیستم‌عاملها ببریم، اما شروع کار با اندروید خواهد بود که دارای استفاده کننده بیشتریست.

 3. من کاربر مکینتاش می باشم و دوست دارم در گسترش و برنامه نویسی ساغر کمک بکنم اگر می شود سورس برنامه را در اختیارم بگذارید آنرا توسطxcode خواهم نوشت فقط نمی دانم از چه جایی باید شروع کنم.

  رضی

  ایمیل زدم بهتون.

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.